Remediu impotriva cancerului cu miere si aloe vera

Postat de panacris in Bucataras eFeminin pe 15 Iun 2012 | 10588 vizualizari

Comentarii (10)

15.06.2012, 22:44

Interesant !!!

15.06.2012, 23:18

Multumesc, Mihaela! Aveam, emotii cand am vazut mesajul cu comment de le tine, ca iar am facut vreo greseala, vizavi de tehnoredactare,

15.06.2012, 23:26

Eu sunt discreta , nu-mi place sa fie luat sub forma de critica asa ca iti dadeam iarasi pe privat daca era ceva

16.06.2012, 09:59

of ma rupe curiozitatea o fi putand 3 lingurite de miera sa distruga o tumora de 5 cm la un plaman in doar 10 zile ...hai pan pe 26 iunie ,zi de operatie incercam sa vedem ce se intampla daca macar diminuiaza ....

16.06.2012, 10:54

Aziz. Aziz, mama mea are o vorba niciodata sa nu spui niciodata!

10.01.2013, 17:23

Eu am un fibrom de 10 cm.Crezi ca pot sa incerc si eu acest remediu?Are vreo contraindicatie?Multumesc.

10.01.2013, 18:12

georgy27 cred ca poti sa incerci, nu e nimic rau in compozitie.

11.01.2013, 21:21

panacris,scuze pentru insistenta,planta de aloe vera de la care se utilizeaza frunzele trebuie sa aiba o anumita maturitate?(1 an,2ani,etc)Multumesc frumos.

12.01.2013, 09:27

Georgy, Dar frunzele trebuie sa fie carnoase si sanatoase!

12.01.2013, 12:26

Multumeesc foarte mult.