Sa Astept...sa Nu Astept?, ...dar oare rezist pana la capat?

Postat de RuxyRux in Cu de toate pe 21 Noi 2010 | 2391 vizualizari

Comentarii (14)

21.11.2010, 21:57

As ruga bucatarasul admin sa puna daca poate direct filmuletul...multumesc! Sigur si daca se aproba

22.11.2010, 07:34

Bietii copilasi !
Asta e....tortura...

22.11.2010, 07:36

Eiii dar nu e tortura...copiii trebuie sa invete ce inseamna rabdarea...si la urma urmei primesc doua bezele...de fapt e alegerea lor daca papa sau nu

Ina

Ina
22.11.2010, 07:58

mititeii, ce draguti sunt! Mai ales blondul

Ma vad pe mine cand deschid frigiderul si nu rezist sa nu pap o prajitura

22.11.2010, 08:20

Da Ina...sunt extraordinari mititeii Iar de blondut m-am indragostit total!

22.11.2010, 09:45

parca ii vad pe ai mei facind de straja pe linga frigider cind e de asteptat pt cite o prajitura....ce chinuri

22.11.2010, 10:48

vai saracii cum se uitau la beze...si ar fi mancat-o

22.11.2010, 13:01

ce draguti

22.11.2010, 15:43

clar! danut ar rezista) dar monaaa, ar baga-o direct in gura)))
ce scumpi suunt, mai ales blondutul cu par scurt))))). cum iau ei cate o firimitura

22.11.2010, 15:54

super dulce focar mei nu ar rezista ,nici nu as apuca sa ma intorc ca deja ar disparea cu tot cu farfurie

22.11.2010, 20:52

ce vointa pe ei,eu as pica testul categoric

23.11.2010, 07:43

Cred ca si eu l-as pica la o bucatica de ciocolata

23.11.2010, 17:34

suuuper...ce hazlii sunt.... si destepti...ce pricep ei notiunea de " abtine-te daca vrei sa obtii ceva mai mult"....scumpii de ei!!! blondu' este amuzant rau iar aia mica care infuleca imediat este adorabila!!!

24.11.2010, 22:50