Un vierme mic

Postat de gaby_d in Cu de toate pe 17 Apr 2011 | 4632 vizualizari

Comentarii (14)

17.04.2011, 11:08

ce frumoase poezii avem... si nu mai stim sa ne bucuram de ele.

17.04.2011, 11:10

da sa le apreciem pe toate

17.04.2011, 11:18

Superba morala
ce sa stie un biet copil,cand noi,oameni maturi,in vartejul vietii obosim sa ne gandim la consecinte,ne lasam in voia soartei,noroc cu Tatal care vegheaza asupra copilasilor mici si mari deopotriva
Felicitari Gabita pentru frumoasa postare

17.04.2011, 11:24

Ooooooo Doamne !! Cat adevar!!! Superbe poeziile lui Costache Ioanid! Multumesc Gabytza!

17.04.2011, 11:46

f frumos

17.04.2011, 12:44

frumos ce ai scris aici

18.04.2011, 07:54

Foarte frumos , mi s-a facut pielea de gaina .
Toti suntem copii ,
Sa nu uitam sa-l strigam nicicand pe Tatal .

Lau

Lau
18.04.2011, 10:07

foarte frumos

18.04.2011, 22:49

superba poezia si plina de adevar

19.04.2011, 08:35

chiar si la anii mei m-a miscat poezia...cata sensibilitate...intelepciunea parintilor care ne apara de cele rele, ispita promisiunilor desarte , minciuna...din pacate le intelegem mai bine noi adultii
frumos gaby...ai un suflet mare...

19.04.2011, 08:42

dentistuta, nu imi place plagiatul intotdeauna am detestat copy/paste sau copierea mot-a-mot a ..a orice , dar asa ceva..care ma marcheaza si pe mine, nu pot sa nu dau mai departe.O zi daca reusesc sa indemn pe cineva sa nu mai minta (exemplul de fatza)-si..tot am facut ceva))

19.04.2011, 13:37

superb

19.04.2011, 21:46

oh,ce frumos

Ina

Ina
19.04.2011, 22:13

Abia acum citesc... Superba poezia! Si cat adevar in tot .... Bravo, sor'mea!