Chiftelute de primavara

de DIANA B in Pui, 23 Mar 2011 | 7968 vizualizari

COMENTARII (31)

Mitinita 1

23.03.2011, 14:35

vai ce bune-s dar cum sa-ti fie jena,doar toti am fost juniori

DIANA B 1

23.03.2011, 14:38

da , da' nu atata timp ... la cat stau eu in bucatarieeeeeeeeee
ms de vizita , Adinuto

kamy 1

23.03.2011, 14:43

ce-mi plac cu mustar da ia nu le mai da prin faina...ca nu-i buna da ai gatit si tu diana?

DIANA B 1

23.03.2011, 14:49

@Kamy - mda , am gatit un piculet ... am vrut sa-mi crut un pic frumusete de faianta ,,bordeau" , ca pardoseala-i parchet
Pai daca stau cu voi la hlizeala , cand sa mai postez ???

kamy 1

23.03.2011, 14:57

diana....concluzia:nu-mi mai renovez bucataria postezi si u printre doua hilizeli

RuxyRux 1

23.03.2011, 14:59

Wow...si daca a venit primavara sunt si mai minunate

DIANA B 1

23.03.2011, 15:14

@Kamy - eu abia mi-am facut casa ...
daaaaaaaaaaaa , cand sa mai postez ? ... doar hlizeala

DIANA B 1

23.03.2011, 15:15

@RuxyRux - tcs

RuxyRux 1

23.03.2011, 15:16

With love

DIANA B 1

23.03.2011, 15:17

votre santee

Lau 1

23.03.2011, 15:19

superbe

kamy 1

23.03.2011, 15:20

diana...da ce lb vorbesti?? e franceza?

DIANA B 1

23.03.2011, 15:22

crezi ca mai stiu ? , cate putin din ce-mi mai amintesc de-acum 100 de ani bine ca-n latina nu mai stiu decat ,, NOSTRA SILVA , PULCHRA EST !"

DIANA B 1

23.03.2011, 15:24

@sufletista - ms , ms ... nu-ti dezminti numele

La Ancuta 1

23.03.2011, 15:38

tare bune

kamy 1

23.03.2011, 15:39

da tot stai bine eu din latina nimic nu mai stiu da stiu engleza bine ca mi-a placut si-mi place

MotanLaOale 1

23.03.2011, 15:48

bune bune

DIANA B 1

23.03.2011, 15:50

Sa vezi la RUSKII IAZIC , ce tare-s ... ca english , doar de la tv ... ca-n scoala , noi fiind in estul tarii , deci aproape de URSS , am facut doar rusa , franceza si latina

DIANA B 1

23.03.2011, 15:51

@Ancuta - postavaru

kamy 1

23.03.2011, 15:53

aoleu...noi aici in centru...mai domnosi engleza si germana na...ce mai zici

DIANA B 1

23.03.2011, 15:54

@Motan - ms de vizita , da' nu dulce , ca nu duci lipsa

DIANA B 1

23.03.2011, 15:55

@Kamy - Limbi de limbi ...

kamy 1

23.03.2011, 16:08

pai....nu degeaba am fost capitala cultural europeana

deyutzky 1

23.03.2011, 17:36

Mitinita 1

23.03.2011, 19:08

tu de reteta asta te-ai plans ca n-a fost aprobata

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase