Foi cu cacao si crema mascarpone

de gaby_duceag in Prajituri, 29 Dec 2012 | 20125 vizualizari

COMENTARII (30)

delia64 1

29.12.2012, 10:42

super arata

Bunica 1

29.12.2012, 10:45

Doar atat ai salvat din bunatatea asta

MotanLaOale 1

29.12.2012, 10:46

buna buna

portiadelumina 1

29.12.2012, 10:55

Eu oricum nu mă pricep la făcut, aşa că de cerut se ştie că.... şi apoi ştiind cine a făcut-o nu pot spune că nu e bună

Merisor 1

29.12.2012, 10:55

Ce bunatate ai facut!
La favo cu ea

oO_ acnA _Oo 1

29.12.2012, 10:57

Mitinita 1

29.12.2012, 11:07

eu pot sa zic la fel ca padre

Bya Ralu 1

29.12.2012, 11:09

bun bun

alilianaa 1

29.12.2012, 11:11

mm, bun

angyb 1

29.12.2012, 11:18

ce bunatate

Doralinda 1

29.12.2012, 11:52

Buna trebuie sa fie la cum arata!

Panacris 1

29.12.2012, 12:22

Delicioasa! Combinatia unt -untura face ca foile sa fie mult mai fragede!

Rocsi 1

29.12.2012, 12:36

Asta e o prajitura ce as manca zilnic

mihaelar63 1

29.12.2012, 13:15

Ce-mi plac astea topitoare , deja imi ploua ...

gaby_duceag 1

29.12.2012, 13:30

uite ..in ce ma priveste nu e printre preferate. pt mine prajitura trebuie sa fie dulceeeeee si cremoasaaaaa ))

Lau 1

29.12.2012, 13:38

fain arata

DIANA B 1

29.12.2012, 14:13

Si ioooooooooooooooooo

adry88 1

29.12.2012, 14:39

minunata!

mamaieelena 1

29.12.2012, 16:05

am pus-o la favorite e f buna

diaconta 1

29.12.2012, 20:09

Ce pot sa zic io la prajitura asta?
Cica dupa doua trei zile se topeste in gura si in vremea asta io ce sa fac,stau gura casca???
Si are si mascarpone,daca vine Mircea n-o sa fie prea incantat,da' io da

gaby_duceag 1

29.12.2012, 20:12

Cine e Mircea?

diaconta 1

29.12.2012, 20:12

Mai bine daca nu stii

Rocsi 1

29.12.2012, 20:44

)Tu si cu mama..prajiturile sa aiba multa crema..neaparat trebuie facuta si o prajitura cu crema..Dupa mine faceam doar fursecuri

diaconta 1

29.12.2012, 20:47

Rocsi,mama vroia tort fara crema ))))) asa ca nu mai fac deloc

silvia1 1

18.04.2013, 17:53

o lingura untura topita si unt la fel? faina cit? nu imi iese cit cuprinde? grame?

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase