Mulligatawny

de Mitinita in Supe, 8 Dec 2011 | 7392 vizualizari

COMENTARII (25)

Lau 1

08.12.2011, 21:53

arata bine,la cat mai multe retete

mihaelar63 1

08.12.2011, 21:56

Este tentanta
Sunt sigura ca ai mai mult de 400

Mitinita 1

08.12.2011, 22:01

multumesc Lau

Mitinita 1

08.12.2011, 22:02

mihaela,pai ziua si reteta

diaconta 1

08.12.2011, 22:07

ce fain arata
harnicuto

Rocsi 1

08.12.2011, 22:11

numai chestii extravagante faci

mirela0911 1

08.12.2011, 22:16

cand am citit titlul retetei am zis ca iar e ceva complicat la fel ca denumirea, dar e chiar simplu de facut la cat mai multe retete interesante

Mitinita 1

08.12.2011, 22:23

dia,zilele astea sa stii ca nu-s harnica deloc

Mitinita 1

08.12.2011, 22:24

rocsi,par extravagante,dar simplu de tot

Mitinita 1

08.12.2011, 22:24

mirela,vezi ce usor e

diaconta 1

08.12.2011, 22:28

Miti nu zice nimeni ca trebuie sa fim harnice in fiecare zi,asa cum nu putem sa zambim sau sa radem cu tot sufletul mereu
ma refeream la activitatea de ansamblu si la cea care nu se vede aici

Bucataras 1

08.12.2011, 22:36

wooow, a fost reteta 400? Foarte tareeee! Dar ce nume ciudatel

Mitinita 1

08.12.2011, 22:43

dia,dar tot trebuie sa mancam in fiecare zi Eu iubesc vara fiindca sunt mai multe legume,mancarea e mai usoara,gatim si mai rapid. Eu un fursec n-am facut toata vara

Mitinita 1

08.12.2011, 22:44

boss,a trecut 400,am sarit pragul deja. Reteta indiana,chiar ca-i ciudat numele. Mai urmeaza cateva ciudatele

diaconta 1

08.12.2011, 22:46

si eu iubesc vara din multe muuuuuulte motive si o astept cu nerabdare
dar pana atunci musai sa mai gatim,sau mancam conserve din camara

ionela2682 1

08.12.2011, 22:51

La mai multe .... Cu intarziere!!!

Mitinita 1

08.12.2011, 23:08

dia,azi am dat gata un borcan de zacusca,dar mi se parea mie ca e ciudat...nu era de al nostru,era primit

Mitinita 1

08.12.2011, 23:08

multumesc ionela

Lorra 1

08.12.2011, 23:09

arata tare bine

adasev12 1

08.12.2011, 23:16

ciudat...dar m-am obisnuit deja cu " ciudateniile " tale, iar supica asta chiar suna bine ...ca la titlu, ca acolo nu m-am incumetat sa citesc, ...ci dupa ingrediente

MotanLaOale 1

09.12.2011, 00:04

gaby_gabytza 1

09.12.2011, 10:02

foarte buna

MIUTA 1

09.12.2011, 22:56

Wauuuuuu
Foarte bine arata

Cris2711 1

10.12.2011, 16:31

corina241 1

13.12.2011, 17:52

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase