Paste multicolore cu vinete şi ciuperci

de diaconta in Fusilli, 7 Iun 2012 | 8060 vizualizari

COMENTARII (72)

diaconta 1

08.06.2012, 08:49

Ela,cu siguranta-i bine pentru clienti ca e bine aprovizionat,dar pentru afacere in vremurile astea nu-i chiar ok sa tzii banii blocati intr-un stoc mare

diaconta 1

08.06.2012, 08:49

Iri_Love
Lau

_Alina_ 1

08.06.2012, 10:24

Mniam, miam tare bune sunt

diaconta 1

08.06.2012, 10:34

Rhapsody

DIANA B 1

08.06.2012, 13:34

Tentant ... vezi c-ai gatit ???

diaconta 1

08.06.2012, 13:50

Diana,mai trebuie sa mananc si eu totusi
dar intotdeauna fierb prea multe paste

aziz 1

08.06.2012, 14:15

as zice ca aduc desert da cum tie nu-ti place aduc o cafea,merge?

diaconta 1

08.06.2012, 14:26

pai nu-mi place,fa si tu altceva Mona)))

aziz 1

08.06.2012, 14:41

da o rulada scofalcita cu diplomat de cirese merge...asa asa intre noi ca dupa ce am aranjat-o frumos si-am pus la frigi a venit minunatu de copil si a pus punga de caise peste ea....si e rulada derulata )da-i buna...macar...

diaconta 1

08.06.2012, 14:43

merge Mona,e rulada desfasurata ca si sarmalele Motanului ))
sa-l pup io de copil nazdravan

gaby_duceag 1

08.06.2012, 14:45

08.06.2012, 14:41

da o rulada scofalcita cu diplomat de cirese merge...asa asa intre noi ca dupa ce am aranjat-o frumos si-am pus la frigi a venit minunatu de copil si a pus punga de caise peste ea....si e rulada derulata
))))))))))))))))))))))

aziz 1

08.06.2012, 14:45

cam asea si daca o punem in cupa cu niscai frisca si ceva cirese de decor nici nu stii ce trebuia sa fie

gaby_duceag 1

08.06.2012, 14:46

hahahahaha )))))))))))))))))))

MotanLaOale 1

08.06.2012, 14:48

Excelent

aziz 1

08.06.2012, 14:48

na ca a auzit si gaby

diaconta 1

08.06.2012, 14:49

doar suntem inventive Mona,de-aia suntem senzationale

diaconta 1

08.06.2012, 14:50

da' sa lasi si punga cu caisele alea ca merg bine

diaconta 1

08.06.2012, 14:50

a si venit Gaby cu lingura

aziz 1

08.06.2012, 14:52

cu tot cu punga?

diaconta 1

08.06.2012, 14:54

daaaa,sa nu le pierzi pe drum

dorin 1

09.06.2012, 14:32

ca la MAMA acasa.

diaconta 1

09.06.2012, 15:22

Dorin,ca la DIA acasa

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase