delicios! asa as manca si eu.. Anca dar sa stii ca merge mamaliga cu cartofi.. ba chiar stiu ca ne facea bunicuta o mamaliga care avea si cartofi, dar eu nu stiu sa fac..
sa-ti fie de bine, Liana! darfacem sondaj despre cine detine dreptatea? eu zic doar ca e chestie de gusturi, mie imi place mai mult cu cartofi prajiti, si ca mine multi altii
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...