Piept de porc cu cârnaţi de casă şi cartofi la cuptor

de diaconta in Porc, 9 Dec 2012 | 7015 vizualizari

COMENTARII (64)

Ina 1

09.12.2012, 21:28

eu vreau muraturileee

RuxyRux 1

09.12.2012, 21:29

Pentru un gurmand si mancator de carne...asta e reteta perfecta!

Rocsi 1

09.12.2012, 21:30

Asta e meniu consistent nu gluma

T I M E A 1

09.12.2012, 21:31

bun, bun desi cica tre sa cam renunt la carne, cum sa nu poftesc asa ceva

deyutzky 1

09.12.2012, 21:32

MotanLaOale 1

09.12.2012, 21:33

Mancare adevarata!

Lau 1

09.12.2012, 21:40

gustoasa

diaconta 1

09.12.2012, 21:41

de ce sa renunti Timi?

Mitinita 1

09.12.2012, 21:41

mancare din asta vreau si eu

diaconta 1

09.12.2012, 21:42

Miti,hai

diaconta 1

09.12.2012, 21:43

Ina,nu pot sa ti le dau numai cu carne

Bunica 1

09.12.2012, 21:44

Are si cartofi ,si muraturi, si carnati de casa,are tot ce-i trebuie

Ina 1

09.12.2012, 21:44

Imi place tot, dar pentru muraturi las carnea

Merisor 1

09.12.2012, 21:48

Vai Dia, ce poti aduce la ora asta
Bine ca Padre s-a dus la nani

Merisor 1

09.12.2012, 21:49

Iau eu portia Inei de carne

Dana_Retetegg 1

09.12.2012, 21:55

ce buuuuun

La Ancuta 1

09.12.2012, 21:58

da, da, da... si mie imi place

jolygina 1

09.12.2012, 22:03

si eu am facut azi piept de porc

Doralinda 1

09.12.2012, 22:14

Dia, faci niste preparate la care sa mor de pofta, mai ales ca nu am de unde sa mananc asa ceva!!! Normal, se gasesc carnati aici, dar nu sunt ca ai nostri!!! Vreau si eu!!!

Bya Ralu 1

09.12.2012, 22:17

ce papa bun

mamaieelena 1

09.12.2012, 22:22

bun,bun hmm prea bun acum??mai tarziu un pic si vom papa toti

diaconta 1

09.12.2012, 22:46

Doralinda,e un preparat foarte simplu.Carnatii poti sa-i prepari si in casa,asta in masura in care gasesti ingredientele necesare acolo.Noi asa-i preparam : http://www.bucataras.ro/retete/carnati-de-casa-14325.html.
Multumesc pentru aprecieri

diaconta 1

09.12.2012, 22:49

Meri,iti dau si bonus lasa sa manace Ina numai muraturi ))
Am apreciat eu ora la care sa ma destrabalez,in functie de cum pleaca Padre la somn
De fapt nu mi-e ca ma cearta,dar prea il chinuim rau

diaconta 1

09.12.2012, 22:49

Mamaie,asa este
Eu postesc doar in zilele de post,recunosc ca nu pot tot postul

diaconta 1

09.12.2012, 22:50

Buni ,sigur ca are tot ce trebuie,doar e facut de mine))
avem si desert bun

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește