Prajitura cu branza si caramel

de Miha in Prajituri, 2 Mai 2011 | 51182 vizualizari

COMENTARII (58)

lili 1

02.05.2011, 14:13

imi lasa gura apa,,, felicitari si la cat mai multe retete

Miha 1

02.05.2011, 14:26

Multumesc!

Lilik, da portia ta mai departe, cui o vrea.

alldaycooking 1

02.05.2011, 15:05

Sidy 1

02.05.2011, 15:51

Felicitari pentru 800 care cu siguranta a fost delicios mai ales ca era cu caramel
Sa dea Doamne-Doamne sa ne rasfeti cat de curand cu...1000 !!!

alice_ciobanu 1

02.05.2011, 15:52

800 ??? ioiiiii...bravooo, felicitari moldoveancooo...

Bucataras 1

02.05.2011, 16:09

mare cit inima ta

Miha 1

02.05.2011, 16:12

Multumesc!

pentru toti!

mena29 1

02.05.2011, 16:17

Felicitaaaaari !!!
Draga noastra Miha,felicitari pentru tot ce faci aici!!!
Mereu este o incantare sa-ti vad retetele minunate!

lia maria 1

02.05.2011, 16:51

Felicitari sincere si din toata inima <:-

lacrimioara 1

02.05.2011, 16:57

felicitari ca ai ajuns pana la acest numar de retete si la cat mai multe

ionela2682 1

02.05.2011, 17:18

Felicitari Miha....La cat mai multe retete!

LUK 1

02.05.2011, 17:41

oo...impresionant..800 si delicioase toate

mirela0911 1

02.05.2011, 18:13

Nu mai e cat a fost, asa ca la retete inainte. felicitari pt 800

diaconta 1

02.05.2011, 18:18

nici nu ne dezmeticim bine si-l dovedesti si pe ....900

MVMih 1

02.05.2011, 18:33

Foarte bun si foarte tare Spor la bucatarit sa fii sanatoasa si sa treci si de 1000 ca tare bune si apetisante sunt bucatele pregatite de tine
Nici eu nu mai am mult pana la 800...sunt la 8...mai pun doi de zero si egalez recordul tau

cristinne 1

02.05.2011, 18:42

am salvat si eu reteta pt caramel..chiar nu stiam cum sa il fac! ff tare!

La Ancuta 1

02.05.2011, 18:45

Felicitari si la cat mai multe. Stim cu totii ca poti
Prajitura nu mai trebuie sa o laud, sti bine ca-mi place

Ina 1

02.05.2011, 21:22

la mai multe!

carmenvlad 1

02.05.2011, 22:58

800??? Incredibil. Ce pot sa spun? Felicitari si iti doresc sa depasesti 1000 de retete cat mai repede!!! Obligatoriu trebuie sa dai petrecere. Iti citesc cu multa atentie retetele si ma bucur de fiecare data cand pot sa ma inspir din ele. Esti dovada vie ca femeia poate fi ce doreste. Bravo!!!

Miha 1

03.05.2011, 09:23

Multumesc mult tuturor! Sunteti o gasca de bucatarasi grozava!

gaby_duceag 1

03.05.2011, 18:18

mai ales eu

naomy 1

06.05.2011, 22:05

nu am cuvinte ,...pt ca imi lasa gura apa ...trebuie neaparat sa o incerc.

diaconta 1

06.05.2011, 22:08

Gaby,fa-mi tu loc si mie in gasca

adry88 1

14.05.2011, 17:37

foarte frumos

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase