Prăjitură cu foi fragede , brânză si stafide

de gaby_duceag in Prajituri, 28 Mai 2012 | 37523 vizualizari

COMENTARII (60)

MIUTA 1

28.05.2012, 13:48

Wauuuuu,super arata
Am pus reteta la favorite,o pregatesc si eu la sfarsit de saptamana,arata tare tentant

Cris2711 1

28.05.2012, 13:48

Numai delicateturi vad pe aici astazisa imi pun pofta ´n cui sau imi dai?)

gaby_duceag 1

28.05.2012, 13:49

iti dau, doar daca-mi da Miuta 2..3..4 cornuri )

Cris2711 1

28.05.2012, 13:50

atunci tre sa duc tratative cu Miuta ca vreau si praji si cornuriintrebarea este ce pot sa dau eu la schimb

diaconta 1

28.05.2012, 13:51

Pudraţi cu zahăr pudră.
Călduţă....nu mă pot opri din mâncat. Şi puilor le-a plăcut tare mult.
io ma rezum la pudrat,da' poate nasu' ca altceva n-am
ti-as fi cerut,mai ales ca era potrivit de umeda,da' daca nu mai ai,nu zic nimic mai fac un bilant si-mi trece

dakris 1

28.05.2012, 13:52

mmmm...ce bunatate!

gaby_duceag 1

28.05.2012, 13:52

hmm. ia sa vedem ce-a mai adus bun in Germania ))))))))))

MonaMimi 1

28.05.2012, 13:53

foarte buna

Cris2711 1

28.05.2012, 13:55

Gaby eu am facut azi un Parfait cu lichior de oua,inca sta la rece,deseara il pot servi

deyutzky 1

28.05.2012, 13:57

super prajitura

LC 1

28.05.2012, 14:01

tu te-ai făcut cu prânzul, eu m-am făcut cu desertul! facem târgul?

gaby_duceag 1

28.05.2012, 14:01

"ti-as fi cerut,mai ales ca era potrivit de umeda"))))))))

MIUTA 1

28.05.2012, 14:07

Gaby draga mea cu mare placere te servesc si cu o cafea langa cornuri

diaconta 1

28.05.2012, 14:11

bine ca razi

Lau 1

28.05.2012, 14:20

primesc si eu o bucatica mica

LUK 1

28.05.2012, 14:51

delicioasa

MotanLaOale 1

28.05.2012, 16:02

buna buna

mamaieelena 1

28.05.2012, 16:21

cred ca a fost delicioasa ca arata foarte bine

Bucataras Medi 1

28.05.2012, 16:33

adica placinta mai bine zis

diaconta 1

28.05.2012, 16:37

Medi,nu-i placinta daca-i potrivit de umeda,ca fuge branza

alinutzika 1

28.05.2012, 16:49

delicatesa...

Mitinita 1

28.05.2012, 17:05

ce bne arata

elucubratiiculinare 1

28.05.2012, 17:09

un deliciu

gaby_duceag 1

28.05.2012, 17:25

medi, nu-i placinta ma ca-i cu foi fragede
placinte faci tu, io fac prajituri )))))))))))))))

diaconta 1

28.05.2012, 17:29

Medi,cre'ca fata asta insinueaza ca ea-i mai "frageda" decat noi

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase