Prajitura cu ness si bezea caramel

de gaby_duceag in Prajituri, 26 Iun 2011 | 30974 vizualizari

COMENTARII (51)

aziz 1

26.06.2011, 17:48

sulfamidata zici

gaby_duceag 1

26.06.2011, 17:57

aziz
26.06.2011, 17:46

Dia da tu ce cauti noaptea prin parc ?cica Alifie pe acolo salasluieste Ocoleste fata parcu

diaconta 1

26.06.2011, 18:11

Apoi noaptea am si io vreme sa ma plimb,ca ziua's ocupata

mamaieelena 1

26.06.2011, 18:39

buna si delicioasa prajiturica asta

Cris2711 1

26.06.2011, 18:56

si eu

gaby_duceag 1

26.06.2011, 19:04

Multumesc mamaie, criss
nu mai e nici macar o firimitura

Cris2711 1

26.06.2011, 19:38

Nu-i bai ca sunt obisnuita pana vin eu nu mai este buna ,asa ca lasa-i sa o devoreze

deyutzky 1

26.06.2011, 20:43

ianculubita 1

26.06.2011, 21:28

buna cu alifie,buna si prajiturica,o patratica micuta si la mine dar nu cred ca mai e

LUK 1

26.06.2011, 22:46

deliciosenie

gaby_duceag 1

26.06.2011, 22:55

Lubita, e buna cu alifie? nu..nu mai e

gaby_duceag 1

26.06.2011, 22:56

DEYA,LUK MS

diaconta 1

26.06.2011, 22:59

mi-e si frica sa intreb daca nici o tzara de alifie nu ti-a ramas

gaby_duceag 1

26.06.2011, 23:11

ela 1

26.06.2011, 23:11

nu mai cer

lilik 1

27.06.2011, 01:37

delicioasa,ispititoare dar si....calorica

La Ancuta 1

27.06.2011, 10:13

ce ati facut aici din minunatie de prajitura?
Gaby sti ca o sa ma bantuie, nu?

gaby_duceag 1

27.06.2011, 10:15

lilik

Ancutz, deja ma bantuie pe mine ca e gata de ieri ))
ps. am comis-o si le-am dat si copiilor. Zicea Danutzu' : moaaa, cu cafea ))). Da' ce le-a placut

mirela0911 1

27.06.2011, 10:24

Super praji, o trec la favo
Poza m-a dat gata, e de nota 10 cu n stelute

gaby_duceag 1

27.06.2011, 10:31

Multumesc frumos, Mirela.
A ta de la avatar e de 20 stelute

MotanLaOale 1

27.06.2011, 10:52

pentru alifie si pentru praji cu nes .... preferatul meu

La Ancuta 1

27.06.2011, 13:45

"Zicea Danutzu' : moaaa, cu cafea ))). Da' ce le-a placut "...stiu ei ce-i bun

Oana 1

07.07.2011, 08:34

Iamiiiiii!

diaconta 1

21.01.2013, 17:36

ca nici nu tineam minte sa fi vazut prajitura asta si acum vad ce bine m-am distrat )))
Alzheimeru' ma paste
Mi-ar prinde bine amu' niste alifie de-asta sa ma dau pe spate,poate-mi trece durerea

Alina26 1

30.04.2013, 11:56

cum arataaa....super buna!!!!!!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase