Prajitura Rudy- cu firmituri

de RuxyRux in Prajituri, 5 Aug 2011 | 90086 vizualizari

COMENTARII (106)

mena29 1

05.08.2011, 23:25

Primaaaaaaaa,ce bineeeee!

alinutzika 1

05.08.2011, 23:27

arata suuuuper!

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:29

Menaaaa ce draguta esti...prima zici?

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:30

alinutzika, multumesc mult

diaconta 1

05.08.2011, 23:34

Uoooooooof tocmai pe cand vroiam sa plec in pat,vii tu cu Rudy dacca e un "el" il iau cu mine,dar daca e "ea" doar am sa poftesc ori am sa poftesc oricum

ionela2682 1

05.08.2011, 23:34

ce bine arata...!!!

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:35

Uite Diuta...pentru tine este un el cu siguranta ca sa visezi frumos...si sa faci un nani duuuulce si bun

mena29 1

05.08.2011, 23:35

e un el Dia draga

alinutzika 1

05.08.2011, 23:36

diaconta 1

05.08.2011, 23:36

il iau si fug repejor,pana nu va razganditi ce bineeee

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:38

Mi-am adus aminte de Rudy din filmul celebru" Om bogat om sarac"....nu stiu daca e pe gustul tau...insa eu zic ca era cam barbat taree bine ...

diaconta 1

05.08.2011, 23:40

buuuuuun ,ca si firimiturile la prajitura asta...delicioase

Ubulika 1

05.08.2011, 23:41

am venit la o firimitura

ela 1

05.08.2011, 23:42

,numai prajituri una si un pe aici

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:47

Dia

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:47

Ubulika...ma bucur

RuxyRux 1

05.08.2011, 23:48

Eluta iubito..tocmai cautam ceva sa iti aline sufletelul frumos...dar trist

lilik 1

05.08.2011, 23:50

ce bunatateeee de praji

mirela0911 1

06.08.2011, 00:02

ce buna eeee, cu multa branza

RuxyRux 1

06.08.2011, 00:04

Multumesc scumpa Lilik

mihaelaM 1

06.08.2011, 00:04

ce bunatate!!!

RuxyRux 1

06.08.2011, 00:04

Mirela draga mea...multumesc

Mona78 1

06.08.2011, 04:26

Ruxy,arata foarte bine prajitura,dar nu-i reteta lui Laura sava ..e reteta mea personala care deja e vedeta in tot internetu la fel si prajitura snickers si altea .Ma bucur ca ti-a placut. felicitari!

DIANA B 1

06.08.2011, 08:58

O firmitura si mieeeeeeeeeee ... pe cat mi se pare de simpla , pe-atat este de aspectuasa

RuxyRux 1

06.08.2011, 09:46

Mona ma bucur sa te cunosc imi cer scuze ca nu am stiut...e drept ca poate nu am citit mai jos unde Laura preciza si sursa... iti multumesc de atentionare si multumesc pentru reteta si aprecieri...este favorita copiilor mei Am modificat si in text ca sa fie lamurita problema si cu ocazia aceasta iti voi vizita si blogul ( de care nu stiam) si pe care sunt convinsa ca voi gasi si alte retete la fel de delicioase...te imbratisez

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase