Pui cu nuca de cocos

de Miha in Pui, 3 Feb 2010 | 4279 vizualizari

COMENTARII (19)

madi_marin 1

03.02.2010, 18:35

trebuie sa fie interesanta combinatia.....imi place ...si imi place si aranjamentul....tii si cursuri? ca ma inscriu....

rivka 1

03.02.2010, 18:38

rivka 1

03.02.2010, 18:39

si zi tu la riv cand vine Z acasa...ii seresti mancarea asa pe farfuria aia kinky patrata si fata de masa rosie?
sau astea is pt noi pt poza numa?

mama mama, ce frumos!

ANCA 1

03.02.2010, 19:02

Rivkaaaa ..arata intr-adevar, foarte bine, Miha!

Miha 1

03.02.2010, 19:13

Rivka, bineinteles ca asa il servesc. Am si un evantai cu care ii fac vant. Si din cand in cand ii aduc special si o maseuza profesionnista.

Teo 1

03.02.2010, 21:41

Ehei, mai incet cu rasfatul!

Miha 1

03.02.2010, 22:02

Madi, nu tin cursuri, dar as putea incepe cu tine daca te oferi. Dar tu esti o fata talentata, ce-as putea eu sa te mai invat?

madi_marin 1

04.02.2010, 10:20

ma ofer....ma primesti? ei.....intotdeauna mai avem ceva de invatat,nu?

Sylvia 1

04.02.2010, 10:27

Super arata

Miha 1

04.02.2010, 11:01

Madi, te primesc. Ne invatam reciproc. Eu sa stii ca sunt cuminte si foarte serioasa si prostioare n-am sa te invat.

Miha 1

04.02.2010, 11:02

Multumesc Silvia!

Oana 1

04.02.2010, 15:57

Mai, ce bunatate Imi place mult cum arata pilaful

madi_marin 1

04.02.2010, 18:09

Miha...si eu sunt foarte cuminte....da o prostie mica....trebuie sa te invat....deci sunt si neserioasa cateodata......glumesc bineinteles.....sau nu....

rivka 1

10.02.2010, 21:08

am facut si eu vineri seara, mie mi-a placut mirosea in casa ca prajitura
am facut cu cartofi prajiti dar la barbat nu i-a placut a dat crusta jos

Miha 1

10.02.2010, 22:40

Rivka si al meu la fel a facut. Dar el e dusman declarat al nucii de cocos.

rivka 1

10.02.2010, 23:02

mie mi-a placut dar a meu a zis dupa ce a mancat: oke, cel mai mult imi place varianta clasica cum il faci tu...(deci cu piper, paprika, sare, etc).
mie mi-a placut sincer...

epurasha2bb 1

16.02.2010, 15:35

super arata! am facut si eu prima data dar le-am prajit in ulei si nu mai e la fel.A doua oara am facut asa la cuptor cum zici tu si e alta treaba!

Miha 1

16.02.2010, 19:17

Prajit in ulei n-am facut.

lia maria 1

26.02.2010, 16:49

Foarte interesant , cu nuca de cocos nu am mai facut niciodata...

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase