Tort aniversare Catelus alb

de Doralinda in Torturi, 14 Oct 2012 | 9984 vizualizari

COMENTARII (24)

Doralinda 1

14.10.2012, 20:42

Scuze ptr poza, nu stiu de ce e intoarsa inversa, pentru ca o am salvata normal in calculator!

Bucataras 1

14.10.2012, 20:58

am rectificat eu poza, e ok acum

Doralinda 1

14.10.2012, 20:59

Multumesc mult!

Doralinda 1

14.10.2012, 21:01

Maine voi adauga o poza cu schema catelusului, cum sa il decupati.

Lau 1

15.10.2012, 08:55

fain

adry88 1

15.10.2012, 09:16

frumusel catelusul

corina241 1

15.10.2012, 10:07

cat este de dragalas

Rocsi 1

15.10.2012, 11:00

Ce dragut

MotanLaOale 1

15.10.2012, 11:53

Doralinda 1

15.10.2012, 12:24

Va multumesc mult pentru comentarii! O sa mai pun si alte retete ptr aniversare! Imi place mult sa incerc retete ciudate, mai bine zis, forme ciudate, e o provocare ptr mine! Si ptr copii, e o incantare!!!
O zi buna la toti!

Bya Ralu 1

15.10.2012, 13:32

ce fain e

Sim0na 1

15.10.2012, 14:48

Foarte frumos tortul!!
Nu stiu daca ti-am urat un bun venit aici, asa ca.. o voi face acum

Doralinda 1

15.10.2012, 15:32

Buna simona,
Nu e nici o problema! Multumesc mult!

Urmaresc acest site de cativa ani buni, dar doar acum m-am apucat sa scriu si eu retete, din lipsa timpului, dar acum, cele doua fetite ale mele merg la scoala asa ca am mai mult timp.
Pot spune ca am invatat cate ceva de aicisi multumesc mult si editorului ptr existenta site-ului!

O zi buna sa aveti!

gaby_duceag 1

15.10.2012, 15:47

Ce frumos !
Bun venit!

Doralinda 1

15.10.2012, 16:15

Multumesc mult gaby_d!
Dragi bucatarasi, ma faceti sa ma simt de parca va cunosc, va multumesc mult!

Angelina_Elena 1

15.10.2012, 16:58

Bine ai venit! Ce intrare frumoasa, cu un asa tort! Felicitari pentru munca depusa si pentru rezultatul nemaipomenit!

elucubratiiculinare 1

15.10.2012, 19:13

ce catelus dragalas! Felicitari pentru tort

Doralinda 1

15.10.2012, 20:48

Elena_Daria, iti multumesc mult ptr urare si totdodata ptr incurajare!mersi mult si elucubratiiculinare!

Ligia Bxl 1

22.11.2012, 08:41

frumos

Doralinda 1

22.11.2012, 10:11

Multumesc comanligia

Mihaela11_jo 1

02.12.2012, 21:33

Ce frumos!

Doralinda 1

02.12.2012, 22:43

Mihaela, mi-a luat nu stiu cate ore, dar a meritat!

Mitinita 1

10.02.2013, 22:22

Ce reusit e! Acum ca am vazut ca fetita ta are catelus,ar mea sigur s-ar bucura la un tort cu testoasa,ca ea asta are. Bravo!

Doralinda 1

10.02.2013, 22:44

Model de testoasa nu am, dar nu cred ca e greu! Sau da?!avem catelus de anul trecut! O nebunie prin casa!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase