Mediiiiiiiiii, si mie draga mea!
Multumesc Ani!
Dia, comite-l ca prea e bun sa ramana ''ne''
Si mie Rocsule, si mie
Motanel, multumesc
Multumesc Anna
Ina Sidy Bunica Multumesc tuturor, ma bucur ca va place!
Cum poti sa spui ca nu arata extraordinar, ba din contra arata extraordinar de bine! Cu mere nu am incercat, doar varianta simpla, dar sunt convinsa ca varianta aceasta e mult mai buna!
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...