Concurs culinar - Mandru mi-s Bucataras!

Postat de Bucataras in Concurs pe 4 Aug 2021 | 4201 vizualizari

Comentarii (27)

04.08.2021, 14:04

Ce premii faine...!

04.08.2021, 14:47

Count me in!

04.08.2021, 15:02

Robert, nici nu ne gandeam altfel!

04.08.2021, 15:52

04.08.2021, 16:40

Partikip! Unde ma inscriu? )

04.08.2021, 17:03

04.08.2021, 19:12

Woww! Ne-ai dat temă de vacanță!

04.08.2021, 20:58

Partikip!

04.08.2021, 21:36

04.08.2021, 22:47

Și eu particip! Asa... simbolic

05.08.2021, 10:23

Daaa !!! Chiar sunt mandra !!!!

05.08.2021, 19:41

Ce frum os concurs. Bafta tuturor

Ina

Ina
05.08.2021, 19:48

Mulțumesc de invitație!
Eu chiar sunt mândră că-s bucătăraș și vă iubesc mult! Văd că timp este suficient dar nu promit să particip . Voi meritați, eu nu că nu prea dau pe aici și nu-i frumos să vin doar la concurs
Hai să fie cu noroc pentru pentru participanți!

06.08.2021, 12:22

Ce concurs frumos! Multumim si bafta tuturor!

06.08.2021, 14:55

Ce concurs frumos! Baftă tuturor!

06.08.2021, 21:52

Succes!!!

09.08.2021, 22:33

Ce frumos, sunt mandra ca-s bucataras, aici e a doua mea casa

10.08.2021, 09:30

Succes tuturor!

05.09.2021, 17:41

Bafta participantilor! Felicitari Bucataras pentru concursuri atractive !

06.09.2021, 09:12

Sunt mandra ca-sbucataras; deosebit de fericita cand gatesc bucate ca la mama acasa.

15.09.2021, 15:38

Wowwww! Felicitări tuturor! Mândră mi-s Bucătăraș!

15.09.2021, 16:25

Felicitari!

16.09.2021, 08:30

Felicitări tuturor câștigătorilor! Mulțumesc pentru premiu bucătăraș drăgălaș! Tare mândră sunt că-s bucătăraș!

17.09.2021, 07:52

Felicitări tuturor câștigătorilor!Tare mândră sunt că-s bucătăraș! Multumesc , draga Bucataras !!!!

18.09.2021, 07:04

Felicitari tuturor !

18.09.2021, 10:52

Felicitari castigatorilor!

02.10.2021, 11:55