Cheesecake ciocolatos

de diaconta in Dulciuri, 20 Ian 2013 | 7498 vizualizari

COMENTARII (62)

Cris2711 1

20.01.2013, 11:45

am venit si eu la un dulce minunat

Rocsi 1

20.01.2013, 11:45

Ti-a iesit super fain ..Duminica frumoasa!

delia64 1

20.01.2013, 11:52

fara cuvine...ling degetele si plec!

Lavinia 1

20.01.2013, 11:54

Minunat

portiadelumina 1

20.01.2013, 11:54

Dia, eu nu sunt la dietă, nu mă interesează forma lui ci doar gustul.
Aşa că nu te mai necăji de alte neajunsuri şi ascultă aici un profesionist la mâncat zic, că arată foarte bine cheesecake-ul tău.

gaby_gabytza 1

20.01.2013, 11:57

yammmmy ce bunatate

alilianaa 1

20.01.2013, 12:01

Ce bine arata! ce bun este...

Bya Ralu 1

20.01.2013, 12:02

vreau si eu

Panacris 1

20.01.2013, 12:03

Delicios!

MotanLaOale 1

20.01.2013, 12:04

bun bun

mirela0911 1

20.01.2013, 12:08

Eu sunt la cura de ingrasat asa ca pot sa ma servesc cu cea mai mare portie! arata bine de tot!

RuxyRux 1

20.01.2013, 12:12

Wowww! Fantastic Dia!!!!

laura_n 1

20.01.2013, 12:19

ai facut o nebunie de cheesecake

Corinuta 1

20.01.2013, 12:22

Frumos!

danakarin 1

20.01.2013, 12:25

Sare din monitor de ce frumos si bun e! Il trecem rapid la favo!

Satisfyyourcravings 1

20.01.2013, 12:27

Yummy!

Aurelia 07_07 1

20.01.2013, 12:28

Ooooo ce bun trebuie sa fieeee

Zamfira 1

20.01.2013, 12:29

E fantastica, frumoasa si super gustoasa! Ti-a reusit, asta e clar!

diaconta 1

20.01.2013, 12:58

Multumesc dragii mei
Va poftesc pe toti ,ca-i prea bun sa nu-l impart

DIANA B 1

20.01.2013, 13:02

Ma tot intreb daca voi sunteti cu toate tiglele pe casa ?!? cum sa faceti asa postari io ce naiba fac ??? ma limbaresc toata ziua ??? Prima a fost Alice-albinutza pe mail cu gulasul ei unguresc ... si m-am pus sa-l fac , altfel , dadeam coltul , apoi Laura si acum tu ... Gata , plec de-aici , ca sa nu mor

DinDragostePentruGatit 1

20.01.2013, 13:04

E la fel de frumos ca al Andreei.

Geanina87 1

20.01.2013, 13:21

tare bun

gaby_duceag 1

20.01.2013, 13:42

e super!!
şi cred că e bun răăăăăău!!

Anett 1

20.01.2013, 14:04

deliciooooos

ela 1

20.01.2013, 14:34

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește