Chiftelute cu de toate, la cuptor

de Constelatialeu in Aperitive / Garnituri, 1 Apr 2016 | 12129 vizualizari

COMENTARII (23)

Rahela Velicu 1

01.04.2016, 14:35

Gata, la tine vin la masa

Geanina87 1

01.04.2016, 14:38

gustoase

Bunica 1

01.04.2016, 14:48

Ce de chiftele bune ai făăăăăăcuuuuut!

alilianaa 1

01.04.2016, 14:52

la cuptor fac si eu..

MotanLaOale 1

01.04.2016, 16:02

bune bune

Gherca Daniela 1

01.04.2016, 18:04

Bya Ralu 1

01.04.2016, 18:09

bune

mirela0911 1

01.04.2016, 18:44

Moaaaa ce bune-s!

Constelatialeu 1

01.04.2016, 19:03

Multam, Dragutilor !

mena29 1

01.04.2016, 19:15

Excelente! Dau la schimb sarmale

Constelatialeu 1

01.04.2016, 19:36

Sarmalele are ceva ca costita?

mena29 1

01.04.2016, 20:04

Are are ) Are si painica, proaspata, facuta tot de mine

Constelatialeu 1

01.04.2016, 20:37

Atunci zic sa facem niste schimburi benefice...

Rocsi 1

01.04.2016, 21:00

Chiftelele la cuptor sunt preferatele mele!

Bucataras Monica 1

01.04.2016, 21:52

Catalina L 1

01.04.2016, 23:08

bune sunt

CameliaR 1

04.04.2016, 15:16

mihaelar63 1

05.04.2016, 02:49

Mie imi plac si vreau si eu

Valclaudia 1

11.04.2016, 06:38

pe-astea le-am ratat! Dar data viitoare sa-mi opresti portie dubla,te rog!

dantes 1

11.04.2016, 06:47

Bune!

tina58 1

11.04.2016, 13:58

Reteta e ok. Un singur lucru ma deranjeaza : carnea gata tocata. Eu nu cumpar niciodata carne gata tocata pentru ca nu este spalata si nu stiu ce s-a tocat acolo. Am cumparat de cateva ori si am luat de fiecare data plasa, ba era plina de seu, ba avea numai zgarciuri si bucatele mici de os, asa ca am zis ca pe mine nu ma mai prind de client la carnea asta. Chiar daca ti-o toaca in fata nu sta nimeni sa o spele si sa o curete de piei si zgarciuri. Asa ca eu imi cumpar bucata de carne pe care o vreau iar acasa o spal, o curat de piei, zgarciuri si surplusul de grasime(daca este cazul) si o toc cu ce vreau eu (ceapa, verdeata etc). Mi se pare ca asa e cel mai corect mod de a folosi carne tocata.

diaconta 1

11.04.2016, 14:11

Eu am uitat sa-ti cer chiftele cand am trecut pe la tine ))
sa mai faci si pentru uituci

diaconta 1

11.04.2016, 14:13

Si eu zic ca si Tina,nu mai cumpar carne tocata niciodata,mai ales ca mi-am achizitionat masina de tocat cu galbenii obtinuti pe site

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase