Chiftelute la cuptor

de SENO in Aperitive / Garnituri, 6 Noi 2011 | 10748 vizualizari

COMENTARII (33)

Lau 1

06.11.2011, 22:54

bune

SENO 1

06.11.2011, 23:10

sufletista sa stii ca au iesit f bune,te astept

jolygina 1

06.11.2011, 23:11

foarte bune si eu fac

mamaieelena 1

06.11.2011, 23:20

imi place ideea am facut si eu snitele nu sunt asa incantata cu snitele ca totusi se usuca dar merg la mine nu au avut succes bine ca nu am facut multe s-au mancat la chiftele e altceva ale tale arata bine

Bunica 1

06.11.2011, 23:33

Ce-mi plac chiftelutele la cuptooor!

SENO 1

06.11.2011, 23:33

multumesc jolygina,mamaie nu mi-a trecut prin cap sa fac snitele la cuptor

danakarin 1

06.11.2011, 23:52

asta chiar e idee buna, si iasa si bine... . in felul asta e si bun si sanatos...

MIUTA 1

06.11.2011, 23:55

Dana Cristea - pusikmea 1

07.11.2011, 07:32

mult mai sanatoase

LUK 1

07.11.2011, 08:44

excelente

deliciousflavours 1

07.11.2011, 08:50

avand in vedere ca nu sunt prajite, sunt pe gustul meu!

cristinne 1

07.11.2011, 09:07

SI MAI USOR DE FACUT..CA NU STAI LANGA TOGAIE SA LE TOT INTORCI

MotanLaOale 1

07.11.2011, 09:29

bune bune

diaconta 1

07.11.2011, 09:31

foarte bune sunt facute la cuptor

Rocsi 1

07.11.2011, 10:49

eu de cand am descoperit cat de bune sunt la cuptor,nu le-am mai facut niciodata prajite in tigaie

SENO 1

07.11.2011, 14:47

multumesc fetelor,multumesc motanel si mie imi convine ca nu sunt prajite si nu trebuie sa stau langa ele,eu nici nu le-am mai intors dar se pot intoarce pt cine doreste mai rumenite

aziz 1

07.11.2011, 18:09

bune rau!!

mirela0911 1

07.11.2011, 19:16

ce rumene si bune

Zambareata 1

07.11.2011, 20:33

reteta asta e pusa deja pe lista de asteptare....doar ca am o mica problema...nu pot scoate ceapa di compozitie??? ca sincer ....urasc ceapa

Angelina_Elena 1

07.11.2011, 20:34

frumos rumenite,nu sunt facute in ulei...super

SENO 1

07.11.2011, 22:55

ba se poate si fara ceapa giorgia_gio daca o urasti

SENO 1

07.11.2011, 22:56

nu sunt facute in ulei elena_daria,doar hartie de copt am pus in tava

Nicolae 1

08.11.2011, 09:46

f.buneeeeeeeee....

SENO 1

08.11.2011, 11:53

domnule poftiti la masa si voi fetelor bineanteles

DIANA B 1

08.11.2011, 12:15

Uuuuuuuuu , ce faine-s ... parca-s facute-n ulei

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase