Pizza pe felii de paine

de Sylvia in Pizza, 31 Iul 2010 | 8145 vizualizari

COMENTARII (20)

Sylvia 1

31.07.2010, 10:42

Va invit la un rasfat de dimineata tarzie de we

Corinuta 1

31.07.2010, 10:50

Foarte buna! Si eu am facut weekendul trecut.

Rocsi 1

31.07.2010, 11:06

pai am venit..dak tot ne-ai invitat...tare bunnnnn

Sylvia 1

31.07.2010, 11:07

Prepar si un suc de portocale

Sylvia 1

31.07.2010, 11:08

Corina eu nu am mai facut din liceu pizza asta pe iane, atunci aveam o reteta de la o prietena cu painea trecuta prin lapte cu ulei si bucatele de ceapa, se tasa in tava una langa alta si se garnisea. Era buna si reteta aceea.

silvi0ara 1

31.07.2010, 11:23

Ce bine arata.O idee buna cu feliile de paine.

Corinuta 1

31.07.2010, 11:55

Vaaaai Sylvia ce amintiri! Si eu faceam reteta aia pe vremuri

rivka 1

31.07.2010, 12:19

mie numai asta imi place dupa pizza adevarata nu ma omor pt mine ar putea sa nu existe dar astea imi plac mult eu le numesc sandwichuri calde si eu fac des

ela 1

31.07.2010, 13:47

vreau si eu.........ca nu am mai facut de vreo saptamana....

Sylvia 1

31.07.2010, 15:03

Corina aceea era pizza care se facea rapid daca faceam un chef asa pe nepusa masa

Sylvia 1

31.07.2010, 15:04

Rivka sunt bune si astea dar totusi nu as da pizza pe asa ceva imi place pizza pentru ac are totusi alta textura si eu o fac light ....rar mananc oricum ca are prea multe calorii

Sylvia 1

31.07.2010, 15:04

Ela cum sa te las eu pe tine flamanda ?

ela 1

31.07.2010, 17:43

Laly 1

31.07.2010, 18:14

Si usor si rapid,super

Ina 1

31.07.2010, 22:53

Sylvia 1

01.08.2010, 00:15

O sa le testez si cu paine integrala o data

ela 1

01.08.2010, 00:19

am incercat eu cu paine neagra,nu mi-a placut....

nadina73 1

01.08.2010, 01:05

ce bine ar merge acuma super bune deci primesc?macar unu mic

Sylvia 1

01.08.2010, 14:09

Nadina absolut imediat pun sa fac

Sylvia 1

01.08.2010, 14:09

Ela cred ca depinde de painea neagra si daca iti place in primul rand painea neagra mie imi place f tare dar sunt singura din casa care o consum asa ca ii pacalesc cu paine semi, cu paine din faina integrala, etc.

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase