Sarmale cu frunza de vita-post

de nadina73 in Mancaruri de post, 13 Mai 2010 | 7692 vizualizari

COMENTARII (30)

nadina73 1

13.05.2010, 23:39

ela te astept la sarmale de post

nadina73 1

13.05.2010, 23:40

astea nu sant cu carne si nu te doare fierea de ele,asa ca sant cu dedicatie pt tine ela

ela 1

13.05.2010, 23:45

ce frumoase sunt,am luat tot si ma ducccc

nadina73 1

13.05.2010, 23:51

dute ela la munca,vezi daca ti-ai beut cerneala acuma sri

Bucataras Medi 1

14.05.2010, 07:29

si pe mine nu ma chemi?.........las ca tot vin si nechemata..........si imi iau si furculitele cu mine................

rivka 1

14.05.2010, 08:11

epurasha2bb 1

14.05.2010, 08:32

mmmm, cat imi plac!

madi_marin 1

14.05.2010, 08:50

si mie imi plac.....

Dana Cristea - pusikmea 1

14.05.2010, 09:09

dicarmencitta1957 1

14.05.2010, 10:47

Super arata,5 furculite.Mi-ai facut o pofta.

Rocsi 1

14.05.2010, 11:27

sunt preferatele mele astea de post..daca imi dai si mie una iti multumesc...dar de ce nu pui bulionul in compozitie?

lia maria 1

14.05.2010, 12:26

ce bune sunt

nadina73 1

14.05.2010, 19:17

medioto si ca de ela nu prea mai are loc nimeni la masa ca topeste tot ,dar invitatie e valabila tot timpu medioto doar sti nu?

nadina73 1

14.05.2010, 19:18

haide rivka te astept mai am cate-va

nadina73 1

14.05.2010, 19:18

ce zici mariana te arunci pana aici la o portie?

nadina73 1

14.05.2010, 19:18

si tie iti pun madi la pachet daca nu vi

nadina73 1

14.05.2010, 19:19

danuta cred ca tie imi plac mult si trebuie sa-ti trimit portie dubla asa?

nadina73 1

14.05.2010, 19:20

cu draga inima dicarmencitta pentru toate ,cu mare drag as vrea sa va dau la toate din toata inima

nadina73 1

14.05.2010, 19:22

rocsi pun si in compozitie dar de data aceasta am uitat efectiv grabita cu toate odata..................de obicei pun ,inainte nu puneam dar de cand sant casatoritta cu ploiesteanu(sotu) pun de la el am invatat sincer inainte nu puneam in compozitiedar sant super bune

nadina73 1

14.05.2010, 19:23

asa e lia ,vrei la pachet lia ?cate sa-ti trimit?sau mai bine tragi o fuga pana la mine..................e numai peste deal

Rocsi 1

14.05.2010, 19:36

aha am inteles...am crezut ca nu pui de obicei...oricum arata super

lepalavinia 1

15.05.2010, 11:14

foarte bune sarmalele!!!!felicitari

lepalavinia 1

15.05.2010, 11:15

le putem adapta si cu carne ies senzationale cu putin chimen in ele!!!eu sunt fan chimen si daca as puteA AS pune si in ciorba!!!pup

mena29 1

16.05.2010, 07:43

Nadina sper sa mai ramana si pentru mine una ca la ce bunatati faci imediat se topescnu am uitat de cele cinci furculite pe care le meriti intotdeauna

nadina73 1

16.05.2010, 18:39

pun rocsi numai sti care e problema pasta asta de aici de multe ori nu are asa culoare si uneori are prea multa (clar colocranti chimici)depinde de unde iaumultumesc mult rocsi

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește