Snitele de soia in sos de mustar

de Ina in Mancaruri de post, 20 Mar 2011 | 14039 vizualizari

COMENTARII (30)

nadina73 1

20.03.2011, 15:48

saru mana pentru masa,dau eu muratura

Ina 1

20.03.2011, 15:50

sa-ti fie de bine!

nadina73 1

20.03.2011, 15:50

marcela1979 1

20.03.2011, 16:04

am venit si eu la masa

Ina 1

20.03.2011, 16:12

Bun venit!

gaby_duceag 1

20.03.2011, 16:13

wow,se intoarce ina-n forta
muah!

Ina 1

20.03.2011, 16:18


Sor'mea!

LUK 1

20.03.2011, 16:22

si mie imi plac snitelele din soia..dar cum ai facut sosul de mustar?

Ina 1

20.03.2011, 16:33

e mustar clasic, din comert

Ina 1

20.03.2011, 16:35

am facut snitele din soia si vineri, pentru parastas. Si cum incercasem si cu bere http://www.bucataras.ro/retete/snitele-de-soia-13793.html si cu mustar ( aici ) , am combinat bere + mustar + faina Rezultatul: cele mai bune snitele din soia mancate de mine Si-au avut succes si la parastas....

La Ancuta 1

20.03.2011, 16:44

wow, ce bine arata. Sigur le incerc ci eu in postul asta

diaconta 1

20.03.2011, 16:44

excelent arata cred ca's foarte bune

Lau 1

20.03.2011, 16:45

excelente

LUK 1

20.03.2011, 16:57

condoleante ..deci asa..faina cu mustar..ok

kamy 1

20.03.2011, 17:19

eu o data am facut o ciorba cu bucati de soia...si am dat-o la caini de atunci nu am mai incercat astea chiar au gust de carne??? sau pe aproape...sau nici poveste??pe bune,ca-s curioasa...sa ma mai risc au ba

elena1988 1

20.03.2011, 17:20

bun

Ina 1

20.03.2011, 17:23

Anca, incearca combinatia bere + mustar + faina

Ina 1

20.03.2011, 17:23

Dia'
Lau'

Ina 1

20.03.2011, 17:25

kamy, in ciorba n-am folosit, dar snitelele sunt foarte bune, daca le fierbi in apa cu condimente si le scurgi apoi ffff bine. Incearca sa faci cantitate mica...o punga Eu spun ca nu vei regreta.... Nici cumnata mea nu vroia sa guste, dar i-au placut cand a incercat

Ina 1

20.03.2011, 17:25

Elena

kamy 1

20.03.2011, 17:28

ina...sa sti ca ma risc...te anunt dupa

Ina 1

20.03.2011, 17:34

astept

Rocsi 1

20.03.2011, 18:37

eu nu le am deloc cu soia,dar iau piure

Ina 1

20.03.2011, 18:45

serveste-te, Rocsi

cismaru_nicoleta 1

20.03.2011, 19:13

Mie imi place soia,in chiftele,snitele sau la cuptor cu legume...si e si sanatoasa

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase